TESETTÜR GİYİM KIYAFET FİYATLARI

tesettur-giyim-cantajpg

 

 

Neden bu sezon renk ve desenleriyle botonik bahçelerin, çayırlarını anımsatan som fashion ürünleri üzerinden en sık gördüğümüz, trençkotlar duma , ve dama desenli tesettürgiyim kıyafetlerinde ki tek başına tasarlayarak hiçbir aksesuara gerek olmadan tasarladı. Gerçi bazı göleklerinin arkasında püsküller var, tuniklerininde önünde ve arkasında kalp figurleri var ama olsun az kullanılmış bence tamamen doğal kumaşlarla tam ev hanımlarına uygun kıyafetler. Üstelik büyük beden vardı fakat stoklarında kalmamış 44 bedenli bayanlar varsa aramızda som fashion ürünlerine hemen yetişsin sonra kalmayabilir bu büyüklükteki bedenler.

 

 

Markanın sahibesi Hatice hanım çok ilgili ve tatlı bir bayan, üstelik anlayışlı..  2013 yılı başladığındaqn bu yana sürekli seri üretimde kendini ön planda tutan iyi ve hoş tasarımlarıyla bütçesi dar olan insanlara indirimleriyle yardım etmekte.. kendi sitesi şuanda yok ama şu siteye tıklayarak ürünlerine bakabilir satın alabilirsiniz. Tesetturfirsat.com iyi bir online satış sitesidir. Tüm tasarımcıların ürünlerini bir arada bulabilirsiniz ve siparişinizi kolaylıkla verebilirsiniz. Son zamanlarda tesettür giyime ilgi arttığı için yurtdışınada satışlarını başlatan bu internet hizmet sitesi. Son derece uygun fiyatlı ve çok çeşitli.

 

 

Som fashionun koleksiyonunda neler gördük ? valla bir sürü şey gördüm :D çünkü ürünleri tek tek incele fırsatım oldu yakından uzaktan. Tesettür giyime ait bir sürü uzun kaplı kıyafetler yapmışlar. İsteyen tunik olarak isteyense kap olarak rahatlıkla kullanabilir bu ürünleri. Kelebekler, güller, kalpler, göz olmayan kuşlar (namaz kılamayız göz olursa) gördük.  Sonbahar bahçesi Hatice hanımın ellerinden çıktığı anda sokakta yayım yayım yayılmıştı. Kime baksam som fashion ürünü giymiş.. gördüğümde hatic hanım dikti diye rahatlıkla söyleyebiliryorum. Bize tesettür giyimde uygun fiyat tatdırdıkları için ekibinede kendisinede çok teşekkür ediyoruz ve Allah yolunuzu sürekli açık tutsun diyoruz.